Hakkımızda

Kurulduğundan bu yana İkinci El piyasasına yeni bir tarz ve anlayış getiren
Maestro Otomotiv işbirliği yaptığı firmalarla gücüne güç katmaya devam etmektedir.

1995 yılında Altunizade’de açmış olduğu Showroom ile otomotiv sektörüne giriş yapan Maestro Otomotiv ikinci el satış, Peugeot ve Mitsubishi bayiliklerini bünyesinde barındırmış otomobil sektörünün yanı sıra inşaat sektöründe de çalışmalar yapmış, 29 yıllık geçmişe sahip bir firmadır.

Şu anda Ataşehir Kayışdağı Caddesi mevkiinde bulunan yeni yerinde ikinci el oto satış ve kiralama sektöründe çalışmalarına devam etmektedir.

ALJ Holding bünyesinde 2015 yılında kurulan ALJ Motorlu Araçlar A.Ş.'nin yeni marka konsepti olan OTO Shops’un bayiliğini de bünyesinde barındırmış ve yeni almış olduğu 2plan bayiliği ile Maestro Otomotiv, geçmişten gelen tecrübesi ve müşteri memnuniyetine göstermiş olduğu hassasiyetle otomotiv sektöründe kendisini ispatlamıştır.

Kurucusu Orhan ÜLGÜR, 27 yıllık tecrübesiyle Doğuş Otomotiv, Koç Grubu gibi büyük firmalarda profesyonel olarak çalışmış ve son görevi FerMas’ta ki CEO’luk pozisyonu süresince Ferrari ve Maserati markalarının Türkiye’de ki pazar paylarını önemli ölçüde artırmıştır.

Misyonumuz

  • İkinci el araç piyasasındaki en uygun fiyatları oluşturmak,
  • İkinci el araç piyasasında, lider marka olmak,
  • İkinci el araç piyasasında, toptan satışı geliştirmek,
  • İkinci el araç piyasasının müşteri odaklı olmasını hizmet vermesini sağlamak.

Neden Maestro Otomotiv?

  • Her araca çok değer veriyoruz. Bu yüzden her birini detaylı inceleyip güvenilir bir ekspertiz raporu hazırlıyoruz.
  • Sattığımız her araca güveniyoruz.
  • Hayalinizdeki aracı buldunuz ve almaya karar verdiniz. Peki ya krediniz? İhtiyaçlarınıza en uygun kredi seçeneklerini bulabilirsiniz.