ÇOK DAHA FAZLASI MAESTRO OTOMOTİV'DE...

Güvenilir Araç, Kolay Ve Hızlı Süreç

2plan tüm yetkili bayileri motorlu kara taşıtları alım satım yeterlilik belgesine sahiptir. Bütün işlemleri gönül rahatlığı, yasal ve güvenli bir şekilde yapabilirsiniz.

2plan kurduğu değer zinciri ve müşteri odaklılık ilkesi ile araç alım - satım sürecinde müşterilerinin istek ve ihtiyaçlarının belirlenip karşılanmasıyla başlayan, satış sonrası hizmetlerle devam eden bu süreçlerin her noktasında müşterilerine "beklentilerinin üzerinde hizmet anlayışı" ile ayrıcalık yaşatır. 2plan bayilerinde konforlu ve rahat bir ortamda, kurumsal bir hizmetle zahmetsiz bir şekilde araç alıp satabilirsiniz.

Zamandan Tasarruf

Araç alırken günlerce gezmek, ekspertize göstermek gibi detaylar ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Aracınızı 2plan bayilerinden hızlıca ve güvenle alabilir zamandan tasarruf edersiniz.

Güvenilir Araç

2plan araçları, TSE belgeli bağımsız ve profesyonel uzman kadrolar ve yüksek teknolojili ekipmanlarla ekspertiz yapılıp raporlanır.

Böylece hem alıcılar hem de satıcılar için araçların gerçek durumunu ve değerini belirleyen güvenilir bir uzman görüşü ortaya koyulmaktadır.

Araçların boya-kaporta geçmiş ve mevcut hasar bilgilerinden yürür aksamına, mekanik ve elektronik sistemlerinden iç mekan detaylarına kadar tüm bilgilere güvenle sahip olursunuz.

Kolay Süreçler

Araç bedelini ödedikten sonra 2plan bayisine vekalet verin, tüm noter satış işlemlerini 2plan bayisi gerçekleştirsin.

Aracınızı 2plan bayilerinden almak hem hızlı, hem de güvenlidir.

Belirlediğiniz Aracınızı Seçin

2plan.com.tr üzerinden kriterlerinize göre beğendiniz araçı seçin.

Rezerve edebilirsiniz

Aracı yakından görmek isterseniz 2plan bayisini arıyarak seçtiğiniz aracı opsiyonlayın.

Araç onaylama

Aracı detaylı incelemeden sonra kapora ödeyerek alım sürecini başlatabilirsiniz.

Noter satışını yapalım

Araç bedelini ödedikten sonra 2plan bayisine vekalet verin, tüm noter satış işlemlerini 2plan bayisi gerçekleştirsin.