ÇOK DAHA FAZLASI MAESTRO OTOMOTİV'DE...

FİNANS

2plan bayilerinde müşterilerimiz sadece ikinci el aracını tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda finans desteği de alıyor.

2plan stoklarında bulunan 7 yaşa kadar olan her marka araca, 60 aya varan uygun ve alternatif finansman seçenekleri ile sahip olabileceksiniz. Eşit ödemeli finansman seçenekleri dışında, belirli bir peşinat, düşük aylık taksitler ve dönem sonu balon ödemeli alternatif finansman fırsatları ile beğendiğiniz araca sahip olabilmeniz için gereken tüm çözümleri 2plan’da bulabilirsiniz.

2plan kalite ve güvencesini bütçenize uygun ödeme koşulları ile taşıt kredisinde de tecrübe ediyorsunuz.

2plan bayilerinde müşterilerimiz sadece ikinci el aracını tercih etmekle kalmıyor, aynı zamanda finans desteği de alıyor. Uygun şartlar ve ödeme koşullarıyla taşıt kredisi kullanıyor; 2plan kalite ve güvencesini bütçenize uygun ödeme koşulları ile taşıt kredisinde de tecrübe ediyorsunuz.

2plan kredilendirme işlemi şu şekilde gerçekleşiyor:

2plan bayimizde, ikinci el arabanızı beğeniyorsunuz ve özel kredi paketlerimizden yararlanıyorsunuz.

Kullanmak istediğiniz 2. el taşıt kredisinin miktarı ve vadesine göre, 2plan size özel finans avantajları ile kredi seçenekleri sunuyor ve kampanyalı finans fırsatları hakkında bilgilendiriyor.

Seçeneğiniz doğrultusunda, kredi başvurusu yapılarak başvurunuzun onaylanmasıyla gerekli evraklar sizden temin ediliyor. Kredilendirme süreci, bankaya gitmenize gerek kalmadan, prosedürlerle zaman harcamadan ve yorulmadan, mümkün olan en hızlı şekilde bayide tamamlanıyor.